BAZA KONTAKTÓW
WROCŁAW

Dzięki rejestracji w naszym serwisie, Twoja firma uzyska możliwość zaistnienia we wrocławskiej Informacji o Produkcji, Handlu i Usługach.

Toyota Wrocław, salon, serwis, sprzedaż, autoryzowana stacja obsługi toyoty.

TOYOTA  WROCŁAW  NOWAKOWSKI     -     www.toyotanowakowski.pl
Bielany  Wrocławskie, ul. Czekoladowa 10,  e-mail: salon@toyotanowakowski.pl
tel.   71 799 60 60,   71 799 60 62,  fax. 71 799 60 61

TOYOTA WROCŁAW NOWAKOWSKI

Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota w Bielanach Wrocławskich działa od 1 maja 2004. Mimo krótkiego stażu, ma już swoją historię związaną ze stacją w Świebodzicach, która powstała w 1991 roku.

Nasz salon został stworzony z myślą o klientach i ich potrzebach. Przestrzenna i jasna sala wystawowa pomieścić może nawet 18 samochodów. Naszym atutem jest młoda, kompetentna kadra działów sprzedaży i serwisu technicznego oraz lokalizacja w pobliżu centrów handlowych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i sprzedaży samochodów nowych i używanych. W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę samochodów Toyota: Aygo, Yaris, Corolla, Corolla Verso, Prius, Avensis, Rav 4, Hilux, Land Cruiser oraz Hiace. Współpracujemy z Toyota Bank Polska i Toyota Leasing Polska, które umożliwiają finansowanie umów kredytowych i leasingowych na preferencyjnych warunkach. Oferujemy również pakiety trzech dużych towarzystw ubezpieczeniowych.

Stacja posiada zaplecze serwisowe do jednoczesnej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej 10 pojazdów, w którym znajdują się wysokiej klasy nowoczesne sprzęty. Dla posiadaczy samochodów po gwarancji, oferujemy Serwis Dobrych Cen, gdzie ceny usług obniżone są o 20-30%. Obok serwisu działa myjnia wykorzystywana do własnych potrzeb. Usługi blacharsko lakiernicze udostępnione są nie tylko dla posiadaczy samochodów Toyota, ale także innych marek.

Klienci oczekujący na usługę serwisową mogą spędzić czas przeglądając bieżącą prasę, oglądając telewizję lub surfując po Internecie. Dostępna jest klimatyzowana poczekalnia, lub ogródek na zewnątrz. Dzieci bezpiecznie można pozostawić w specjalne przygotowanym da nich kąciku zabaw.

23 sierpnia 2005 roku otrzymaliśmy certyfikat, potwierdzający spełnienie norm ISO 9001:2000 oraz 14001:2004.

Kupujący samochody marki Toyota, to specyficzna grupa klientów. To ludzie, którzy cenią sobie komfort jazdy, bezpieczeństwo a także nowoczesny wygląd samochodu. Jeżeli ktoś raz kupił Toyotę, to pozostaje wierny tej marce przez długi czas.

Do zobaczenia w salonie,

Iwona Nowakowska, Jan Nowakowski

Kategorie