BAZA KONTAKTÓW
WROCŁAW

Dzięki rejestracji w naszym serwisie, Twoja firma uzyska możliwość zaistnienia we wrocławskiej Informacji o Produkcji, Handlu i Usługach.

Domy z bala, domy z bali, domy drewniane, domy z drewna, dom z bala, dom drewniany, domy z bali okrągłych, kwadratowych, konstrukcyjnych, wnętrza z bali, AFJ Wrocław

AFJ DOMY z BALA Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma. Specjalizujemy się w budowie, renowacji i uszczelnianiu domów z bali. Swoje domy budujemy z surowca najwyższej jakości pozyskanego od naszych wschodnich sąsiadów. Są to bale sosnowe, ścinane w odpowiednim czasie, które powstają z kilkudziesięcioletnich drzew. Ponadto materiał ten o dobrej wytrzymałości mechanicznej, suszony naturalnie lub komorowo jest wstępnie impregnowany w fabryce a następnie na placu budowy.


Budujemy głównie w Polsce, chociaż stawiliśmy też w Czechach i Kazachstanie.

Nasze domy z bali budowane są z materiałów pozyskiwanych od naszych wschodnich sąsiadów. 
Bale, które wykorzystywane są do budowy domów całorocznych, powstają z kilkudziesięcioletnich drzew ścinanych w odpowiednim czasie.


Głównym surowcem jest sosna (Pinus silvestris), która jest wdzięcznym materiałem łatwym w obróbce, sprężystym, o dobrej wytrzymałości mechanicznej, suszona naturalnie i mechanicznie jest wstępnie impregnowana w fabryce a następnie u Państwa na placu budowy. 


Dom składamy jest metodą wieńcową łączoną na zamki i dodatkowo skręcaną szpilkami, co powoduje jego trwałość i niezawodność. 


Może być z pełnego bala okrągłego lub kwadratowego o grubościach 20-32 cm.

W naszej ofercie:

  • domy z bali okrągłych
  • domy z bala kwadratowego
  • domy drewniane
  • domy z drewna
  • domy drewniane z bali
  • dom z bala okrągłego
  • dom z bali kwadratowych
  • dom drewniany
  • dom z drewna
  • dom drewniany z bala
Dane kontaktowe:

AFJ Domy z Bala Sp. z o.o.

Grabowno Wielkie 107
56-416 Twardogóra
tel. 691 617 036
tel. 663 002 634
mail: biuro@afj.com.pl

Lokalizacja

Renowacja, Konserwacja, Odnawianie

Zajmujemy się renowacją, konserwacją i odnawianiem domów z bali. Uzupełniamy szczeliny między balami specjalnie przygotowanym kitem, jest to materiał zawierający gruboziarniste wypełniacze które po odparowaniu wody tworzą elastyczną masę o strukturze podobnej do drobnego tynku. Dzięki takiemu składowi oraz możliwości wyboru z szerokiej gamy barw budowla drewniana zachowa naturalny wygląd.
Kit do konstrukcji drewnianych nadaje się do stosowania jak wewnątrz tak na zewnątrz. Kolejnym zastosowaniem kitów jest wypełnianie pęknięć w balach lub belkach, ponadto szczelin wokół okien, drzwi i podobnych miejsc. Kit jest oferowany w różnych odcieniach. W razie potrzeby kit  można po całkowitym wyschnięciu przemalować farbami wodo-rozpuszczalnymi i rozcieńczalnikowymi (za wyjątkiem nitrocelulozowych i epoksydowych). 
Kit charakteryzuje się długą żywotnością i bardzo dobrą przyczepnością do kitowanych materiałów jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe i inne czynniki atmosferyczne.
Istnieje wiele powodów, dla których warto stosować na budowle drewniane kity do wypełniania szczelin. Do najczęstszych należy wyraźna poprawa własności cieplnych domów, ochrona belek czy bali przed wilgocią, owadami oraz dostępem różnych pasożytów drewna.


Szczegółowe informacje na stronie www.afj.com.pl

Kategorie