BAZA KONTAKTÓW
WROCŁAW

Dzięki rejestracji w naszym serwisie, Twoja firma uzyska możliwość zaistnienia we wrocławskiej Informacji o Produkcji, Handlu i Usługach.

Sharpsport Wrocław, sprzęt pływacki, sprzęt nurkowy, odzież pływacka, okulary, płetwy, kostiumy pływackie, stroje kąpielowe, kostiumy kąpielowe, sklep z kostumami kąpielowymi

Sharpsport Wrocław, sprzęt pływacki, sprzęt nurkowy, odzież pływacka, okulary, płetwy, kostiumy pływackie, stroje kąpielowe, kostiumy kąpielowe, sklep z kostumami kąpielowymi

Sharp Sport jest firmą działającą na rynku sportowym od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją kostiumów pływackich oraz dystrybucją sprzętu pływackiego i nurkowego. W naszej pracy główny nacisk kładziemy na wysoką jakość oferowanych przez nas artykułów a także na ich funkcjonalność, trwałość i estetykę. Nasz profesjonalizm został zbudowany na doświadczeniu pływackim i nurkowym oraz na wieloletnim doświadczeniu dystrybutora sprzętu sportowego. O naszej solidności i o jakości oferowanych produktów świadczą opinie zadowolonych klientów i stale rosnąca sprzedaż.

Odzież pływacka
Specjalizujemy się w produkcji odzieży pływackiej ze specjalnych, chloroodpornych materiałów: AQUATEC i DURABLON. Nasze kostiumy są objęte 12 miesięczną gwarancją odporności na chlor. 

Sprzęt pływacki i nurkowy
Jesteśmy również dystrybutorem sprzętu pływackiego i nurkowego następujących producentów: TECHNISUBAQUASPHEREFINIS.

Dystrybucja
Obecnie współpracujemy z kilkudziesięcioma sklepami w kraju i za granicą.

Sponsoring 
Sharp Sport przyczynia się do rozwoju sportu na Dolnym Śląsku, wspierając Uczniowski Klub Sportowy "Rekin" z Wrocławia. Zawodniczki i zawodnicy tego klubu rywalizują w licznych zawodach w kraju i za granicą osiągając wyniki mistrzowskie.

Kategorie