BAZA KONTAKTÓW
WROCŁAW

Dzięki rejestracji w naszym serwisie, Twoja firma uzyska możliwość zaistnienia we wrocławskiej Informacji o Produkcji, Handlu i Usługach.

O nas

Miło nam Państwa powitać na stronie Wrocławskiego Portalu Informacji o Biznesie, prowadzonego przez firmę
Telvinet sp. z o.o.

Informacji o wrocławskim biznesie, usługach i towarach udzielamy Państwu od 1992 roku. Początkowo robiliśmy to wyłącznie telefonicznie pod numerem 71 94-74. Świat się zmienił i dziś, niemalże wszyscy poszukują informacji w Internecie. Ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wrocławskich firm rozszerzyliśmy usługi Informacji Gospodarczej o katalog internetowy. Został on zbudowany z myślą o komforcie naszych użytkowników oraz łatwej dostępności dla wyszukiwarek internetowych.

Już od 2001 roku mogą Państwo samodzielnie przeszukiwać naszą bazę informacji na stronie www.informacja.wroclaw.pl Znajdą tu Państwo, poza danymi teleadresowymi oraz ofertą handlową i usługową również pełne prezentacje wybranych firm.

Zapraszamy do korzystania z naszego portalu.

Czy warto nawiązać z nami współpracę?

Portal Informacji co miesiąc odwiedza około 25 000 osób zainteresowanych zakupem lub skorzystaniem z usług. Najczęściej trafiają do nas z wyszukiwarek internetowych ponieważ zadbaliśmy o to, aby nasz serwis był dobrze pozycjonowany i jak najbardziej przyjazny wyszukiwarkom internetowym.

Portal www.informacja.wroclaw.pl to doskonały sposób aby zaistnieć i zarabiać w Internecie.

W jaki sposób pracujemy?

Telvinet od lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości specjalistycznych usług wspierających działalność firm w Internecie. Są to między innymi usługi z zakresu: web design, hostingu, optymalizacji stron www, pozycjonowania i reklamy w Internecie. Posiadamy sieć serwisów informacyjno-tematycznych, które służą jako dodatkowe narzędzia do promocji firm oraz stron www.

Dzięki zastosowaniu własnych, wypracowanych przez lata rozwiązań, TELVINET zdobył pozycję pewnego i wiarygodnego partnera wspomagającego działalność organizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
TELVINET Sp. z o.o.

Telvinet.pl
TiShop | Platforma e-Commerce
Wrocaławiak
Kategorie