• <br />
rzęsy wrocław
  • Solarokna
  • tipsy manicure

Wydawnictwa medyczne, książki medyczne, czasopisma medyczne, medycyna książki i czasopisma, księgarnia internetowa, książki dla lekarzy, Continuo Wrocław - Wydawnictwo Medyczne

Wydawnictwa medyczne, książki medyczne, czasopisma medyczne, medycyna książki i czasopisma, księgarnia internetowa, książki dla lekarzy, Continuo Wrocław - Wydawnictwo Medyczne

 

CONTINUO

Wydawnictwo „Continuo” powstało w 1995 r. we Wrocławiu. Jego założycielem i właścicielem jest Jan Kuźma, długoletni redaktor w Wydawnictwie Ossolineum, Polskim Przedsiębiorstwie Wydawnictw Kartograficznych, Dziale Wydawnictw Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wydawnictwo zajmuje się przede wszystkim wydawaniem publikacji naukowych w planie własnym oraz zlecanych przez instytuty, komitety i towarzystwa naukowe, uczelnie oraz firmy.

Obecnie nasz profil obejmuje głównie nauki medyczne.

"Continuo" jest wydawcą i dystrybutorem założonego w 1999 r. kwartalnika Family Medicine & Primary Care Review (dawniej Polska Medycyna Rodzinna) – organu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Medycyny Rodzinnej i Lekarzy Rodzinnych.

Czasopismo jest objęte międzynarodową rejestracją EMBASE/Excerpta Medica, Index Copernicus.

Za zaangażowanie w tworzenie kwartalnika i stałe podnoszenie jego poziomu, zarówno merytorycznego, jak i edytorskiego Jan Kuźma został nagrodzony w 2003 r. przez Stowarzyszenie Przyjaciół Medycyny Rodzinnej i Lekarzy Rodzinnych tytułem "Przyjaciel Lekarza Rodzinnego", a w 2005 r. medalem jubileuszowym w uznaniu zasług na rzecz Medycyny Rodzinnej.

Nasze publikacje dostępne są w księgarniach medycznych, jak również w sprzedaży wysyłkowej. Ponadto promujemy je uczestnicząc w targach książki, konferencjach szkoleniowo-naukowych, sympozjach i kongresach medycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetą wydawniczą.

Kontakt

Wydawnictwo "Continuo"

ul. Lelewela 4, pok. 325
53-505 Wrocław

Tel./fax 071 791-20-30
Tel. kom. 0601 77-47-33

www.continuo.pl

e-mail:

Redakcja:
wydawnictwo@continuo.wroclaw.pl

Dział handlowy:
biuro@continuo.wroclaw.pl

sprawdź lokalizację
 
/uploads/fc/9e/fc9e7d22f2c9306521c8ee8f757a5913/thumb-przyjaciel.jpg

Przyjaciel Lekarza Rodzinnego

/uploads/62/7b/627b3939f4b27051a47a09f8d3b805dd/thumb-medal.jpg

Medal Jubileuszowy

 
www.telvinet.pl
www.tishop.pl
www.almanach.pl
© TELVINET 2014. All rights reserved.