• <br />
rzęsy wrocław
  • Solarokna
  • tipsy manicure

Salsa, szkoła salsy, nauka salsy, salsa w parach i solo, pierwszy taniec, taniec weselny, nauka pierwszego tańca, nauka tańca weselnego, kursy tańca we Wrocławiu, Tropical Dance Studios Wrocław

Salsa, szkoła salsy, nauka salsy, salsa w parach i solo, pierwszy taniec, taniec weselny, nauka pierwszego tańca, nauka tańca weselnego, kursy tańca we Wrocławiu, Tropical Dance Studios Wrocław

Honorujemy powyższe karty rabatowe:

   Witamy na stronie Tropical Dance Studios, szkoły salsy NY (salsy liniowej) - najbardziej popularnego stylu salsy na świecie. Szkołę salsy w europejskim stylu prowadzi Rafael i Margarita.

   Znany we Wrocławiu instruktor salsy NY, Rafael Navro, prowadzi zajęcia salsy dla początkujących i zaawansowanych tancerzy. Lekcje odbywają się w sali tanecznej z lustrami, utrzymanej w klimacie tańca tropikalnego. Więcej informacji o zajęciach dla zainteresowanych pod numerem telefonu 7911 06 006. Rafael przyjechał do Wrocławia z Kanady w 2004 roku, kiedy Polska dołączała do Unii Europejskiej i przywitał to doniosłe wydarzenie razem z resztą Wrocławian na Rynku. Polska zrobiła na nim ogromne wrażenie i postanowił zostać, aby zaszczepić bakcyla salsy NY wśród Wrocławian. Zanim przyjechał do Polski, uczył salsy, bachaty, merengue, cha cha cha oraz tanga argentyńskiego w Kanadzie, USA, na Hawajach oraz w Hiszpanii. Wraz ze swoją partnerką Margaritą prowadzi we Wrocławiu szkołę tańca Tropical Dance Studios. Małgorzata 'Margarita' Ołbińska tańcem zajmuje się od 10 lat. Debiutowała w MTV dance, łącząc pasję taneczną z fotografią. Od czterech lat tańczy salsę, bachatę, merengue, cza,cza cza i inne ogniste tańce. Odnosi sukcesy na licznych pokazach i występach razem ze swoim partnerem Rafaelem.

   Rafael i Maragarita zapraszają na lekcje i warsztaty podnoszące umiejętności taneczne, koordynację ruchową i wzrost kondycji fizycznej. Motto szkoły mówi: "TANIEC TO STYL I PASJA NASZEGO ŻYCIA". Sami sprawdźcie jak bardzo taniec może zmienić Wasze życie.

TROPICAL DANCE STUDIOS & CAFE
ul. Świdnicka 19 (IV piętro), 50-066 Wrocław - zobacz mapę
www.tropical-dance.pl, e-mail: biuro@tropical-dance.pl
TELEFONY: Rafael: 791 106 006, Margarita: 603 262 441

Honorujemy powyższe karty rabatowe:

   Dla przyszłych nowożeńców uruchomiliśmy SZKOŁĘ PIERWSZEGO TAŃCA. Są to warsztaty taneczne przygotowujące parę młodą do zatańczenia pierwszego tańca weselnego. Nazwaliśmy je "ZA 5 DWUNASTA", ponieważ w ostatnim momencie przed uroczystością można nauczyć się choreografii wybranego tańca weselnego. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 20.30. Do dyspozycji uczestników warsztatów pozostaje czas lekcji: 60 minut, 90 minut lub 120 minut.
   Para młoda może też zaprosić swoich gości weselnych na zajęcia grupowe, które odbywają się pięć przed ślubem: od poniedziałku do piątku, w godzinach: 20.30 do 22.00.
Rezerwacje terminów przyjmujemy pod numerem telefonu 791 106 006.

Tańce do wyboru:
GORĄCY: salsa, cha cha, bachata, merengue, rumba, samba, jive, rock&roll
DOSTOJNY: walc angielski
WIRUJĄCY: walc wiedeński
RYTMICZNY: fokstrot amerykański
ZMYSŁOWY: tango argentyńskie

KURSY PIERWSZEGO TAŃCA ROZPOCZYNAMY CO DWA TYGODNIE.UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

Prezent dla Pary Młodej od naszej szkoły!
DARMOWE, GRUPOWE LEKCJE DLA GOŚCI WESELNYCH*
*Więcej informacji pod nr telefonu kom. 791 106 006


 

   Taniec bezpośrednio ułatwia przepływ pozytywnej i jednocześnie życiodajnej energii.
   Nasza szkoła to nie tylko kursy i lekcje, ale przede wszystkim miejsce towarzyskich, weekendowych spotkań tanecznych. Czas naszych zajęć tanecznych odmierza nam zegar Ratusza na wrocławskim Rynku, gdzie tętni życie kulturalne Wrocławia.
W naszej bogatej ofercie chcemy zwrócić szczególną uwagę na cardio salsę. Jest to taniec latynoski: szybki, energiczny i ekscytujący. Twisting i obroty, harmonia w ruchu bioder i ramion, umiejętność rozluźniania mięśni w tańcu oraz latynoska choreografia dostarczają wielkich emocji. Rytm cardio salsa wyznaczany jest przez rytm serca. Cardio salsa daje właściwe przygotowanie do salsy, bachaty, merengue, cha cha cha i innych tańców.

 
/uploads/4e/cb/4ecbb9f771ba9850efc44cadb65aa871/thumb-a3.jpg

 

/uploads/a4/88/a4886980ed56cce6ff5889372a7d9d30/thumb-a2.jpg

 

/uploads/47/12/47124b0e1f5d54cb774c4ae1ec97ee81/thumb-a1.jpg

 

Fotografia

Studio fotograficzne Fotobeauty.pl oferuje pełną gamę fotografii z retuszem: zdjęcia do dowodów, do paszportów, do dokumentów, do dyplomów, do legitymacji. Wykonujemy ślubne sesje fotograficzne- reportaże, plenery, portrety.

www.telvinet.pl
www.tishop.pl
www.almanach.pl
© TELVINET 2014. All rights reserved.