Refleksologia
  • <br />
rzęsy wrocław
  • Solarokna
  • tipsy manicure


Wrocław na miejscu 100

/uploads/5e/30/5e30fe11c68ea468e3e3c673c3cb62cd/thumb-wroclaw.jpg

Wrocław znalazł się na setnej pozycji w zestawieniu 221 miast świata sporządzanym przez  firmę Mercer. Na pierwszej pozycji niezmiennie od sześciu lat Wiedeń. Zobacz więcej informacjo o miastach w których żyje się najlepiej i najgorzej.

 

Zestawienie publikowane jest przez firmę doradczą Mercer. Ranking sporządzany jest dla przedsiębiorstw i organizacji, uwzględnia takie kryteria jak stabilizacja polityczna, opieka zdrowotna, oświata, przestępczość, oferta rekreacyjna oraz transport.

 

Ranking miast od sześciu lat otwiera Wiedeń. To tam, zdaniem ekspertów żyje się najlepiej. W pierwszej dziesiątce znalazły się też takie miasta jak: Zurych, Monachium, Auckland , Duesseldorf , Frankfurt, Vancouver, Genewa, Kopenhaga czy Sydney. Z kolei zdecydowanie najgorzej żyje się w Bagdadzie. W środku rankingu znalazł się Wrocław. 

 

Wśród miast, które stają się kolejnymi centrami biznesowymi, zdaniem Mercera, znalazł się również Wrocław. Ma on mocne zasoby ludzkie, utalentowanych pracowników i dobrą infrastrukturę.

 

Źródło: www.wroclaw.tvp.pl