Refleksologia
  • <br />
rzęsy wrocław
  • Solarokna
  • tipsy manicure


Wrocław na wakacje: weekend 1-2 sierpnia

Najbliższy letni weekend zdominują wydarzenia plenerowe. Oprócz plaży na Solnym wiele atrakcji na Pergoli, a kinomaniakow oprócz filmów w ramach festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty czekają darmowe plenerowe pokazy filmów w Rynku i na dachu Renomy. Oprócz tego moc koncertów, Wyspa Słodowa i Piaskowa, zajęcia ruchowe i warsztaty dla wszystkich w parkach. A dla miłośników fotografii wystawa zdjęć Marylin Monroe i zdjęć autorstwa Beksińskiego.

W programie m.in.:

Bezpłatne porady zdrowotne - Centrum dla zdrowia
pl. Nowy Targ, do 31 sierpnia, w godz. 10.00-20.00
Do końca sierpnia na pl. Nowy Targ stoją dwa pawilony, w których każdy chętny może bezpłatnie sprawdzić kondycję swojego organizmu i dowiedzieć się jak poprawić swoje zdrowie. Można m.in. sprawdzić indeks BMI, grubość tkanki tłuszczowej, ilość wody w organizmie, mineralizacje kości, wagę mięśni i przekonać się jaki jest wiek biologiczny organizmu.

Plaża na Solnym
godz. 9.00-21.00, pl. Solny, wstęp wolny
Ostatnie dni z plażą w centrum miasta. Jeszcze do 2 sierpnia plaża towarzyszy festiwalowi T-Mobile Nowe Horyzonty. Na miejscu można skorzystać z leżaków, specjalnych białych puf festiwalowych, jest również wakeboard (w specjalnie przygotowanym basenie można się ślizgać na desce), można kupić chłodne napoje i kawę.

Dzień Dobry Marilyn. Ikony Hollywood w obiektywie Miltona H. Greene’a
godz. 12.00-18.00, Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia, wystaw czynna do 15 sierpnia (z wyjątkiem poniedziałków), wstęp wolny
Wystawa, licząca 142 zdjęcia zrealizowane w latach ’50, ’60, ’70, i ’80 XX wieku, oparta została na najpiękniejszych portretach Marilyn Monroe i wzbogacona licznymi wizerunkami innych Hollywoodzkich sław. Gwiazdy, które znajdują się na prezentowanych fotografiach to m.in. Anita Eckberg, Kim Novak, Sophia Loren,Alberto Giacometti, Andy Warhol, Elizabeth Taylor czy Liza Minelli i Richard Burton.

Bezpłatne wycieczki tropem wrocławskich krasnali
piątek godz. 18.00, sobota godz. 16.00, niedziela godz. 11.00
Bezpłatne wycieczki dla od 5 do 12 lat w wakacyjne piątki (godz. 18.00), soboty (godz. 16.00) oraz niedziele (godz. 11.00). Miejsce spotkania: Rynek, Informacja Krasnalowa przy Ratuszu. Udział w wycieczce nie wymaga zapisów. Aby powędrować szlakiem krasnali wystarczy przyjść o odpowiedniej porze i dołączyć do przewodników.

 

Źródło: www.wroclaw.pl

/uploads/e9/70/e97077efe242efc6f0d72a0cdf42291c/wroclaw-weekend.jpg