Refleksologia
  • <br />
rzęsy wrocław
  • Solarokna
  • tipsy manicure


Wrocław Culinary Fest

/uploads/f7/9f/f79f0b086ec8fa6d4cc840dbd5213a6c/thumb-culinary-fest.jpeg

Już dziś zaczyna się tydzień restauracji, czyli pierwsza w naszym mieście edycja festiwalu „Esencja lata” Wrocław Culinary Fest. Do 2 sierpnia w 15 lokalach będzie można skosztować specjalnego menu – każda restauracja przedstawi swoją propozycję. Wspólny będzie tylko cennik, czyli: 5 zł przystawka, 12 zł danie główne i 15 zł zestaw.

Dlaczego to tak „podejrzanie” tanio? Ponieważ potrawy są przygotowane w niepełnych porcjach, degustacyjnych, tak by smakosze – uczestnicy festiwalu mieli możliwość zajrzenia do większej liczby lokali, a tym samym spróbowania nawet np. kilku dań głównych lub przystawek. Będzie to tym prostsze, że nie obowiązuje żadna rezerwacja miejsc, nie trzeba też zamawiać specjalnych voucherów. Po prostu – przychodzisz, zamawiasz festiwalowe menu i raczysz się rozmaitymi smakami!

Każdy natomiast będzie miał okazję, żeby ocenić to, co zjadł. Restauracja, która otrzyma najwięcej głosów i najwyższe noty za swoją kuchnię, otrzyma od organizatorów nagrodę publiczności. Swój głos można oddać, wypełniając formularz na profilu Culinary Fest

PRZYSTAWKA/ZUPA: 5 ZŁ | DANIE GŁÓWNE: 12 ZŁ | ZESTAW 15 ZŁ

 

Źródło: www.wroclaw.pl